SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
Sport to produkt. Nauczmy się go sprzedawać
2013-01-22
Co roku poznajemy najlepszych polskich sportowców, ale niewiele wiemy o samym sportowym biznesie. Mają to zmienić The Champ Awards, czyli wyróżnienia przyznawane w konkursie polskich kampanii sportowych.

- Sport w Polsce kuleje - uważa Roman Fedorczuk, prezes agencji marketingu sportowego ABK Sport w wywiadzie w Czwórce Polskie Radio. - Wszyscy narzekają na brak sponsorów i brak pieniędzy, a powodem takiej sytuacji może być brak promocji tej dziedziny zycia. Bo w Polsce nie myśli się o sporcie jako o produkcie. Przez to nie jest właściwie pozycjonowany, nie ma określonej grupy docelowej i nie jest traktowany jako marka.

Przedsięwzięcie The Champ Awards ma to zmienić i pomóc w rozwoju polskiego sportu oraz przyczynić się do zwiększenia świadomości polaków o potrzebie uprawiania sportu, czy to w formie zawodowej, czy czysto rekreacyjnej w celu poprawy poziomu życia.

- Nie znam żadnego związku sportowego w Polsce, który zwróciłby się o pomoc do agencji reklamowej lub PR-owej, czy też do specjalistów od organizacji eventów - wyjaśnia gość Czwórki. - Zależy nam na tym, żeby natchnąć osoby odpowiedzialne za takie działania, zaszczepić w nich umiejętność kreatywnego podejścia do problemu. Temu właśnie ma służyć nasz konkurs na najlepszą kampanię sportową.

Kapitułę konkursu „The Champ Awards” stanowią autorytety w dziedzinie biznesu, sportu, osoby reprezentujące różnorodne dziedziny życia i gospodarki. Są wśród nich: Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz i Jacek Socha.

Więcej o tej inicjatywie dowiesz się słuchając audycji na stronie radia Czwórka oraz bezposrednio na stronie konkursu www.thechamp.pl.
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design